arrow
arrow

Powstanie firmy BUDOVA.PL

Firma BUDOVA powstała stosunkowo niedawno w wyniku fuzji dwóch prężnie rozwijających się firm P. W. MAX oraz DOM EXPRESS. Przez te lata zgromadziliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu gwarantujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.Inwestycje

Firma BUDOVA powstała stosunkowo niedawno w wyniku fuzji dwóch prężnie rozwijających się firm P. W. MAX oraz DOM EXPRESS. Przez te lata zgromadziliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu gwarantujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jakość i wysoki standard budowanych domów

Nasza firma posiada własny sprzęt jak na przykład koparki, koparko ładowarki i inny specjalistyczny, czy też roboty ziemne, mamy też wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam znacząco obniżać koszty i zachowywać wysoką jakość wykonywanych prac. Naszym celem jest spełnienie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych naszych Klientów, aby zapewnić im bezpieczeństwo, stabilizację oraz wygodę poprzez podnoszenie jakości życia, zawsze z zachowaniem najwyższych norm jakości budownictwa i wykończenia oraz z dbałością o kreowanie nowych wartości architektonicznych i urbanistycznych. Te wszystkie cechy posiadają właśnie nasze domy na Gumieńcach, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Na skrty